«Посмішка леді осені» (осіннє свято).

26 жовтня  2018  року у ДНЗ «Колосочок» відбулося осіннє свято «Посмішка леді осені».  На свято були запрошені батьки вихованців, вчителі та школярі Трубицької початкової школи. На свято до дітей завітала гостя - леді Осінь з повним кошиком осінніх дарунків, загадками та веселою грою "Фрукт чи овоч?". У святково прикрашеній залі діти радісно зустріли гостю віршами, піснями, танцем з осінніми листочками, грою на дитячих музичних інструментах,  музичною сценкою "Як гарбуз обирав собі наречену". Наприкінці свята чарівна Осінь на прощання пригостила дітей своїми дарами, які діти смакували по закінченню свята. Свято пройшло весело й цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.